Úklid SVJ

Domov musí být místem, kde se rádi vracíte a cítíte se tam dobře. Aby byl uspokojen požadavek dobrého pocitu při návratu z práce, z nákupu, procházky nebo ze školy, je zapotřebí pečovat nejen o vlastní byt, ale i společné prostory. Přinášíme společenství vlastníků bytových jednotek profesionální služby v oblasti úklidů vnitřních i vnějších společných prostor. Již nemusíte kontrolovat souseda, zda dobře odvedl svou práci při úklidu nebo se děsit představy, že další týden padne řada s mopem na Vás.

Úklid SVJ

Týdenní úklid SVJ

Součástí pravidelného úklidu SVJ je desinfekční ošetření ploch a prevence proti Covid-19. Při pravidelném úklidu se k Vám jednou týdně dostaví náš zaměstnanec, který provede zametání a vytírání všech schodů a podlah, včetně míst pod rohožkami. Dále provádíme otírání a desinfikování ohmatů ze zábradlí, čištění a desinfikování klik a madel, stírání prachu z parapetů, schránek a hydrantů, vyklepávání rohoží u vstupních dveří, čištění venkovních rohoží, výnos krabic s reklamními letáky, leštění zrcadel a vstupních dveří, zametání venkovních prostor před vchodem.

Měsíční úklid SVJ

Jednou měsíčně realizujeme úklid obohacený o mytí rámů vstupních dveří a dalších dveří společných prostor, ometání pavučin ze stěn a stropů, omývání poštovních schránek a tabla zvonků včetně desinfikování, umytí světelných vypínačů a jejich desinfikování. Dále provádíme zametání a vytírání sklepních prostor včetně sušárny, kolárny a dalších společných místností. Na přání klientů lze sjednat zalévání květin ve vnitřních i vnějších prostorách.

Výhody využití našich služeb

Čistota domova
Odborně provedený úklid s viditelnými výsledky. Veškeré služby jsou realizovány našim odborným personálem.
Pomoc pro zaměstnané i seniory
Už se nikdo z obyvatel nemovitosti nemůže vymlouvat, proč nevytřel společné prostory.
Bez starostí a zbytečných problémů
Díky přesunu starostí s úklidem na třetí osobu již nebudou vznikat zbytečné spory mezi obyvateli domu-
Diskrétnost a bezúhonnost
Všichni zaměstnanci jsou seriózní a bezúhonní. Během prováděných činností pracují s ohledem na soukromí našich klientů.

Generální úklid SVJ

Z kraje jara a na podzim provádíme ve společných prostorách SVJ generální úklid, jenž zahrnuje oboustranné mytí oken včetně venkovních žaluzií, hloubkové čištění podlahového materiálu a otírání osvětlení, mytí celého zábradlí a mytí keramických obkladů stěn. Mimořádně lze realizovat úklid společných prostor po provedených řemeslných činnostech (malířských a stavebních pracích), nebo v důsledku havárie).