Úklid společných prostor bytových domů

Úklid společných prostor bytového domu vytváří v mnoha případech zbytečné problémy a neshody. Každý člen domu má jiné požadavky a jiné vnímání pořádku. Pro tyto účely poskytujeme služby v oblasti úklidu společných prostor. Obyvatelé bytového domu již nemusí sledovat nástěnku, kdy padne úklid právě na ně, nemusí se zbytečně rozčilovat na souseda, který zapomněl na svou službu nebo neuklidil podle představ ostatních. Svým zákazníkům z řad SVJ a bytových družstev nabízíme pravidelný úklid společných prostor. Úklidové služby provádíme jednou týdně nebo dle požadavků vlastníků.

Úklid společných prostor

Pravidelný úklid společných vnitřních prostor

Dle požadavků klienta provádíme ve vnitřních společných prostorách zametání a vytírání podlah společných prostor, otírání hasicích přístrojů a hydrantů, skříní s rozvaděči, mytí a leštění vstupních dveří, vytírání podlahy ve výtahu, leštění výtahových dveří, desinfikování ovládacího panelu ve výtahu, leštění zrcadla ve výtahu, otírání zábradlí včetně desinfikování, otírání parapetů, otírání a desinfikování zvonkového panelu u vchodu do domu, utírání prachu ze schránek, utírání prachu z obrazů a vitrín, odstraňování pavučin ze stropů a stěn, vyprazdňování sběrných krabic s letáky, zalévání květin ve vnitřních prostorách, leštění zrcadla umístěného při vstupu do objektu.

Výhody spolupráce s námi

Profesionální úklid
Ve stanovený termín se k Vám dostaví náš vyškolený personál, který spolehlivě a odborně provede úklid sjednaných prostor.
Bez zbytečných průtahů
Garantujeme svým klientům kvalitu odvedené práce k jejich maximální spokojenosti. Snažíme se o maximální diskrétnost, abychom zbytečně nerušili obyvatele objektu.
Pravidelnost úklidů
Pravidelné úklidy společných prostor provádíme obvykle jednou za týden. Lze sjednat četnější frekvenci dle požadavku klientů.
Mimořádné úklidy
Dle aktuální situace provádíme generální úklidy společných prostor nebo jednorázové úklidy spojené např. s havárií.

Jednorázový a generální úklid

V rámci jednorázových a generálních úklidů společných prostor provádíme mytí oken včetně žaluzií, umývání a čištění osvětlení ve společných prostorách, vysávání a čištění koberců, hloubkové čištění podlahového materiálu. Svým klientům nabízíme mimořádně i práci ve výškách zahrnující čištění okapů. Jednorázové úklidy jsou obvykle realizovány mimořádně, např. po provedených stavebních pracích nebo malování. Generální úklidy bývají realizovány 2x ročně, zpravidla na jaře a na podzim.

Úklid společných venkovních prostor

K úklidům společných prostor přistupujeme vždy zodpovědně. Naši pracovníci používají při práci profesionální úklidové prostředky a vybavení. Úklidy, které realizujeme ve venkovních společných prostorách, zahrnují zametání chodníku před domem, zalévání květin ve společném prostoru, čištění ocelových venkovních rohoží, úklid dvorku bytového domu nebo v jeho nejbližším venkovním okolí. S klienty lze dohodnout zametání stanoviště popelnic, odhazování sněhu nebo sečení trávy.