Úklid nebytových prostor

Nejen Vaše práce, ale i prostředí, ve kterém práci vykonáváte, Vás reprezentuje. Nabízíme služby v oblasti úklidu kancelářských a nebytových prostor, které Vám pomohou udržet pracovní prostředí čisté, uspořádané a zaměstnanecky i klientsky přívětivé. Veškeré úklidy provádíme jako pravidelné nebo jednorázové (generální, mimořádné). Při práci jsou naši zaměstnanci vybaveni kvalitními pracovními pomůckami. Ať už se jedná o mikroutěrky, stěrky na okna, houbičky, kartáče, mopy, smetáky, kbelíky, nebo o šetrné, ale účinné čistící prostředky, moderní stroje pro suché i mokré čištění, vy se o nic nemusíte starat. Veškeré vybavení si pracovníci sebou přinesou a nebudou Vás ničím rušit.

Úklid nebytových prostor

Standardní úklid kancelářských a nebytových prostor

Standardní úklid nebytových prostor obsahuje vytírání podlahy či podlahových krytin, vysávání koberců, mytí oken a okenních rámů včetně parapetů, mytí žaluzií, mytí nábytku, úklid prachu, čištění a tepování sedacích souprav a čalounění (např. čalouněné židle), mytí kuchyňského zařízení a vybavení, mytí sociálního zařízení (koupelna, WC), vynášení odpadkových košů včetně odpadu ze skartovacího zařízení, stírání prachu z výpočetní techniky, mytí a desinfekce madel na zábradlí, klik u dveří, otírání a desinfikování otevírajícího zařízení u vchodových dveří včetně zvonků.

Výhody profesionálního úklidu

Odborně vykonaná práce
Všichni naši zaměstnanci jsou řádně proškoleni včetně BOZP. Práce je pro nás koníčkem a dbáme na detaily.
Solidní jednání
Za své zaměstnance ručíme. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Zaručujeme solidní jednání a diskrétnost.
Kvalitní čistící prostředky
Při práci používají naši zaměstnanci kvalitní čistící prostředky různých značek, které používají pro různé stupně znečištění.
Moderní technologie a stroje
Naši zaměstnanci jsou vybaveni také kvalitními čistícími stroji. Všichni zaměstnanci dodržují stanovené postupy čištění.

Úklid společných prostor v bytových domech

Naše úklidová firma provádí kvalitní úklidy panelových a bytových domů. Při úklidu společných prostor dochází k čištění v oblastech od vchodových dveří, přes suterén, až po půdu. Vše závisí na osobní dohodě a preferencích klientů. Standardně provádíme zametání a vytírání vnitřních společných prostor, stírání usazeného prachu ze zábradlí, madel a parapetů, kompletní úklid kabiny výtahu (je-li v objektu situován), zametání a úklid před vchodem do objektu, mytí oken a vstupních dveří do společného prostoru, čištění skel, vypínačů a zvonků. Veškeré úklidové činnosti provádíme na bázi jednorázových nebo pravidelných úklidů.

Speciální úklid pro kanceláře a nebytové prostory

V případě zájmu klienta zajistíme praní záclon, praní a žehlení závěsů. Zpravidla dvakrát do roka nabízíme svým klientům generální úklidy, jež zahrnují otírání a mytí osvětlení, mytí oken z obou stran, mytí venkovních žaluzií, úklid hůře přístupných míst ve vnitřních prostorách, vymetání a vysávání pavučin ze stropů, na schodištích, apod. Speciální jednorázové úklidy provádíme např. po provedených stavebních či malířských pracích. Budete-li potřebovat mimořádný úklid, např. po havárii, neváhejte se na nás obrátit. Disponujeme speciálními čističi i stroji, které si hravě poradí i s maximálním znečištěním.