Úklidová firma

Jsme spolehlivá úklidová firma. Denně bojujeme s nečistotami již řadu let a pro své klienty zajišťujeme pravidelné, generální i mimořádné úklidy. Našimi klienty nejsou jen vlastníci bytových domů (SVJ, družstevní), ale i firmy. Potřebujete ruční úklid, strojové čištění, mytí oken? Jsme připraveni se pustit do úklidu Vašich prostor. Naše společnost působí v Praze, Liberci a celém Středočeském kraji. Disponujeme kvalifikovanými pracovníky, stroji i potřebným vybavením a ochrannými pomůckami.

Úklidová firma

Úklid administrativních prostor

Zajišťujeme pravidelné úklidy kanceláří a dalších administrativních budov. Respektujeme pracovní dobu Vašich zaměstnanců i fakt, že nemohou být při výkonu své práce ničím rušeni. Proto přizpůsobíme dobu realizace úklidu Vašim potřebám. V rámci úklidu provádíme čištění všech prostor i povrchů, mytí oken a výloh, úklid sociálních zařízení (WC, koupelna), vysávání koberců, vynášení odpadkových košů, úklid kuchyňky (otírání povrchů linky), otírání nábytku. V některých firmách, např. v korporátních společnostech, jsou na pracovišti umístěny rostliny pro zpříjemnění pracovního prostředí. Dle požadavku klienta provádíme i zalévání květin. V rámci jednorázových či generálních úklidů provádíme strojové a chemické čištění koberců i podlah.

Výhody využití našich služeb

Snížení provozních nákladů
Díky pravidelnému úklidu nedochází k maximálnímu znečištění, což v konečném důsledku snižuje náklady spojené s čištěním.
Práce v denních i nočních hodinách
Aby nedocházelo k narušení chodu společnosti, lze úklidové činnosti sjednat v době, kdy již nejsou zaměstnanci na pracovišti.
Důvěryhodnost
Zaměstnáváme stálé a bezúhonné zaměstnance. Nemusíte se bát o své osobní věci ani výpočetní techniku ve firmách.
Strojové čištění
Kromě ručního čištění realizujeme i strojové čištění koberců, sedaček a čalounění, včetně strojového čištění podlah.

Úklid výrobních a skladových prostor

V rámci úklidu výrobních a skladových prostor provádíme vysávání, čištění a odmašťování stěn, stropů, podlah, konstrukcí a regálů. Dále realizujeme strojní vysávání a mytí podlah včetně hloubkového čištění, vysokotlaké čištění všech druhů ploch a povrchů, chemické ošetření a konzervaci podlah (voskování, penetrování), mytí oken a světlíků, úklid a desinfikování se speciálními nároky.

Postavební úklid a práce ve výškách

Pro své klienty zajišťujeme úklidy nově vzniklých prostor, ještě před samotnou kolaudací i prostor již dlouhodobě využívaných, např. po stavebních úpravách, malování, apod. Tyto úklidy zahrnují ruční i strojové zametání, mytí podlahových ploch, mytí oken, výloh a dalších prosklených ploch. Díky profesionálním průmyslovým strojům si hravě poradíme s odstraněním hrubého stavebního odpadu. S pomocí vysokozdvižných pracovních plošin, mobilního lešení a klasické horolezecké techniky zvládneme i výškové práce, které skýtají mytí osvětlení, světlíků i čištění technických rozvodů. Zajistíme, že i hůře přístupná místa budou opět čistá.