Úklid chodeb

Majitelé bytových domů často upřednostňují úklid společných prostor vlastními silami. Jednotliví majitelé či nájemníci se při úklidu střídají. Někteří uklízí lépe, jiní hůře. Najdou se však i tací, kteří úklid úplně vynechají. Naše společnost nabízí služby v oblasti úklidů společných prostor. Nejen, že Váš bytový dům bude zářit čistotou, ale navíc se přetvoří nepřátelské prostředí, které vznikalo v důsledku nedodržování pravidel během společného úklidu. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a odborníci ve svém oboru. Zaměstnáváme stálé a spolehlivé pracovníky s chutí do práce.

Úklid chodeb

Pravidelný úklid chodeb

Pravidelný úklid chodeb probíhá zpravidla jednou týdně. Pravidelnost je odvislá od velikosti domu i ročního období (déšť, sníh). Uklízecí činnosti zahrnují zametání (vysávání) a mytí schodů, zametání (vysávání) a mytí chodeb a suterénu domu, zametání a mytí podlahy pod rohožkami jednotlivých bytů i u vchodových dveří. Dále leštění skla u vchodových dveří, otírání madel a zábradlí, otírání parapetů, zametání a mytí podlahy ve výtahu, otírání vypínačů a zvonků, odnášení reklamních letáků, apod.

Mimořádný úklid chodeb

Jednorázové úklidy chodeb a společných prostor realizujeme zpravidla po ukončení řemeslných prací, jako jsou malířské či stavební práce (výměna elektrických kabelů, přípojka plynu, apos.). Generální úklidy jsou realizovány zpravidla dvakrát do roka, obvykle na jaře a na podzim. Tyto úklidy zahrnují kromě běžného úklidu hloubkové čištění podlah, otírání a mytí kachliček na stěnách, mytí osvětlení, mytí oken z obou stran, mytí venkovních žaluzií, apod. Mimořádné úklidy se vyznačují známkou nejvyššího stupně znečištění, jsou realizovány např. při havárii.

Výhody profesionálního úklidu

Dlouholetá praxe
Naše společnost působí již řadu let na trhu v oblasti úklidů. Disponujeme veškerým potřebným vybavením a zkušenostmi.
Nabízíme pravidelné i mimořádné úklidy
Dle zájmu klienta můžeme docházet v pravidelných sjednaných intervalech, nebo i v mimořádných situacích.
Kvalitně odvedená práce
Garantujeme vysokou kvalitu odvedené práce. Spokojenost na obou stranách je pro nás zásadní.
Nižší provozní náklady
Díky pravidelného úklidu nebudou chodby a silně znečišťovány, což sníží náklady na realizaci hloubkového čištění.

Úklidové náčiní a čistící prostředky

Naši profesionální zaměstnanci jsou při práci vybaveni veškerým potřebným vybavením (náčiním, čistícími prostředky, ochrannými pomůckami). Během úklidových prací používají čistící prostředky různých značek, které jsou určeny pro různé stupně znečištění, desinfekci. Dále jsou vybaveni různými vysavači, parními čističi, smetáky, lopatkami, kartáči, mopy, kbelíky, hadrami, mikroutěrkami, teleskopickými tyčemi pro mytí oken, stěrkami na okna, houbičkami, apod.