Jaká je minimální cena jednorázového úklidu?

Minimální cena jednorázového úklidu je 800 Kč + dopravné 150 Kč.

S jakým předstihem je nutno úklid objednat?

Úklid jsme schopni v urgentnich případech realizovat do druhého dne od objednávky. Kontaktujte nás pro bližší domluvu na termínu.

Jste pojištěni v případě poškození majetku?

Samozřejmě disponujeme zákonným pojištěním. Ačkoliv pracujeme s maximálním ohledem na vybavení klientů, pojištění považujeme za nezbytnost.

Lze důvěřovat Vašim zaměstnancům?

Naše zaměstnance si pečlivě sami vybíráme a proškolujeme. Můžeme zaručit, že naši pracovníci jsou bezúhonní a pracují s maximální diskrétností. V dohodnutý termín se vždy spolehlivě dostaví, a svou práci zodpovědně provedou.

Účtujete si dopravu? Jaká je cena dopravy za 1 km?

Dopravné je účtováno pouze k jednorázovým úklidům a to v ceně 150 Kč/výjezd.

Lze dohodnout pravidelný úklid prováděný pouze jedním z Vašich zaměstnanců?

Na základě sjednání pravidelného úklidu Vám bude přidělen konkrétní zaměstnanec, který k Vám bude pravidelně docházet. Pouze v případě nečekaných událostí (např. nemoc zaměstnance) budete informováni o provedení úklidu jiným pracovníkem.

Vozí sebou Vaši zaměstnanci veškeré čistící přípravky a vybavení?

Naši zaměstnanci jsou k práci vybaveni veškerými potřebnými komponenty (čistícími prostředky, hadry, kbelíky, mopy, mikroutěrkami, stěrkami na okna), dále moderními stroji (parními čističi, výkonnými vysavači, apod.). O nic se nemusíte starat, postačí jen službu objednat.

Čistíte i matrace?

V rámci odborného čištění koberců a čalounění poskytujeme také možnost čištění matrací. K těmto účelům používáme kvalitní tepovací přístroje a šetrné čistící prostředky.

Pracujete i ve večerních hodinách?

Abychom vyšli svým klientům maximálně vstříc, pracujeme v denních i večerních hodinách dle přání klienta. Respektujeme Vaše soukromí i nezbytný klid při práci Vašich zaměstnanců. Proto veškeré úklidy provádíme na základě Vaší žádosti.

Působíte i mimo Prahu a Středočeský kraj?

Naše služby zasahují kromě Prahy a Středočeského kraje také do Liberce. Každopádně nás neváhejte kontaktovat s tímto dotazem telefonicky. Nebráníme se novým možnostem.

Jsou uvedené ceny včetně DPH?

Všechny námi uvedené ceny jsou konečné, jsme plátci DPH.