Úklid průmyslových prostor

Úklid průmyslových prostor je velice důležitý. Pravidelnost i odvedená kvalita čištění jsou nezbytné pro práci v bezpečném pracovním prostředí. Přinášíme Vám efektivitu práce a úsporu provozních nákladů. Úklidem průmyslových prostor (hal, skladů) zlepšíte nejen vzhled, ale i kvalitu pracovních podmínek pro své zaměstnance. Kombinujeme tradiční postupy mytí a čištění se speciálními čističi a moderní technologií, čímž dosahujeme vysoké kvality odvedené práce.

Úklid průmyslových prostor

Pravidelné i jednorázové úklidy

Pravidelnost úklidu v průmyslových prostorách je nezbytná k zajištění bezpečného pracoviště. V rámci pravidelného úklidu výrobních hal a skladů provádíme úklid profesionální úklidovou technikou za použití kvalitních čisticích prostředků. V rámci jednorázových úklidů provádíme mytí oken a výloh, čištění koberců a čalounění nebo strojové čištění podlah. Na přání klienta lze realizovat venkovní úklid i zimní údržbu.

Čištění a vysávání ve výrobních areálech

Ve výrobních areálech (halách, skladech) realizujeme průmyslové čištění oken, stěn, podlah i stropů. Čistíme veškeré technologické a technické instalace, rozvody na stěnách, i ve výškách. V rámci čištění rozvodů se jedná především o rozvody vody, plynu, vzduchotechniky, tlakového vzduchu, topení a topných těles. V případě zájmu vyčistíme i některé elektrorozvody, elektrorozvaděče, osvětlení, ocelové konstrukce, jeřábové dráhy, mostové jeřáby a další prvky umístěné v průmyslových prostorách (stroje, zásobníky, dopravníky, klimatizace).

Výhody našich služeb

Bezprašné uklízení průmyslových
Bezprašnost je zajištěna speciálními stroji, které používáme pro úklid velkých ploch.
Úklidové práce pro malé i velké firmy
Kromě úklidu průmyslových prostor zajišťujeme i další práce jako je mytí oken a výloh, čištění eskalátorů nebo čištění koberců.
Generální nebo mimořádný úklid
Některé prostory nemusí být zpřístupněny k pravidelnému úklidu, ale jejich údržba je nutná alespoň 2x do roka.
Práce téměř non-stop
Respektujeme pracovní režimy a směny ve firmách. Proto lze úklid průmyslových prostor dohodnout v denních i večerních hodinách.

Průmyslové vysávání a chemické čištění

Při úklidu v průmyslových prostorách používáme nejrůznější průmyslové vysavače, počínaje od lehkých zádových vysavačů, které jsou určeny pro stísněné prostory, až po vysoce výkonné mobilní a extrémně výkonné vysavače. Tyto průmyslové vysavače snadno zvládnou i silně znečištěné povrchy např. ve slévárnách. Provádíme chemické čištění ve výrobních halách či skladech. Disponujeme řadou průmyslových čističů, které úspěšně zvládnou odstranit nejrůznější druhy i stavy znečištění. Práci s těmito čističi kombinujeme se speciálním parním čističem.