Úklid komerčních prostor

Provádíme úklidy komerčních prostor za pomoci moderních technologií a šetrných čistících prostředků. S naší pomocí ušetříte nejen čas, ale i provozní náklady. Úklidy komerčních prostor realizujeme jako pravidelné, jednorázové, mimořádné nebo jako generální úklidy. Jednorázové či mimořádné úklidy jsou spojeny se vznikem nepořádku v důsledku havárie či řemeslných prací. Pravidelné úklidy jsou prováděny v předem dohodnutém rozsahu a intervalu. Generální úklidy jsou obvykle realizovány 2x ročně a bývají rozsáhlejšího charakteru.

Úklid komerčních prostor

Pravidla, postupy, pomůcky

Při úklidu komerčních prostor se řídíme jednoduchými pravidly a dodržujeme stanovené postupy. Pro kvalitně odvedenou práci jsou naši zaměstnanci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami, moderní technikou a šetrnými čistícími prostředky.

Kvalitní pravidelná spolupráce

Po přijetí Vaší objednávky na úklid komerčních prostor provedeme zmapování celého prostoru a následně upřesníme časový odhad úklidových prací. Práce zahajujeme odprášením povrchů (u nábytku, podlah, osvětlení a obrazů, oken a žaluzií, dveří či topení). Následuje mytí oken a rámů, parapetů, žaluzií. Mytí a leštění podlah, doleštění povrchů a nábytku. Dle aktuálních požadavků klienta provedeme úklid kuchyně včetně spotřebičů a zařízení. Úklid sociálního zařízení (WC, koupelna). V závěru dochází k finální kontrole a doladění detailů prováděných úkonů. Zákazníkovi je předána zakázka.

Výhody úklidových služeb

Zavedená firma.
Na trhu se pohybujeme již řadu let. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a spolehliví.
Zkušenosti a technologie
Náš profesionální tým využívá při práci moderní technologie a šetrné čistící prostředky.
Pravidelné úklidy ve dne v noci.
Veškeré služby provádíme ke vší spokojenosti našich klientů. Večerní a noční úklidy jsou u nás samozřejmostí.
Hygienicky čisté pracoviště.
Čistota - půl zdraví, není jen obecným pojmem. V čistém prostředí podávají i zaměstnanci lepší pracovní výsledky.

Doplňkové služby

V rámci zkvalitňování našich služeb nabízíme svým klientům čištění koberců, sedaček a čalounění. Tyto služby bývají spojeny nejen s jednorázovými úklidy, ale především s pravidelným čištěním v předem dohodnutých intervalech nebo dle potřeby. Posadit klienta nebo návštěvu na znečištěnou židli či sedačku je přímo ostudné. Stejně tak politý koberec kávou nebo sladkou šťávou, na kterou se následně uchytí veškerá špína a fleky se stále zvětšují a tmavnou.