Spolehlivý úklid kanceláří

Nabízíme profesionální služby v oblasti úklidu kancelářských prostor. Při práci používáme nejmodernější úklidovou techniku a šetrné čistící prostředky. S námi ušetříte čas i provozní náklady. V oblasti úklidu se pohybujeme již řadu let. Působíme v Praze, Liberci a Středočeském kraji. Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s profesionálním nasazením. Práce v úklidech nás baví a našim klientům jsme k dispozici i v případě nenadálých situací vyžadujících okamžitý úklid.

Úklidy kanceláří

Pravidelné úklidy

V rámci poskytovaných služeb pravidelného úklidu provádíme luxování, mytí a vytírání podlahových krytin, stírání prachu z kancelářského nábytku (vždy s ohledem na výpočetní techniku), úklid povrchu kuchyňské linky, leštění skleněných a lesklých ploch, leštění zrcadel, vynášení odpadků z košů a skartovacích zařízení, úklid a dezinfikování sociálních zařízení a koupelen, doplňování hygienických potřeb (mýdlo, desinfekce na ruce, papírové ubrousky, toaletní papír, vůně a osvěžovače vzduchu na WC, apod.).

Jednorázové úklidy

V rámci jednorázového úklidu provádíme čištění koberců, sedacích souprav a čalouněných židlí, mytí oken a žaluzií, voskování podlah, strojové čištění podlah, generální úklid kuchyněk včetně vnitřních částí skříněk a polic, hloubkové čištění a dezinfikování sociálních zařízení včetně koupelen.

Výhody využití našich služeb

Profesionalita na prvním místě
Náš kvalifikovaný personál věnuje dostatečnou péči každé zakázce.
Pracujeme diskrétně
Vaše osobní i pracovní věci budou v bezpečí. Naše firma má stálé, bezúhonné a spolehlivé zaměstnance.
Při práci Vás nebudeme rušit
Respektujeme chod společností a nutnou koncentraci při práce. Proto lze úklid provést ve večerních či nočních hodinách.
Čisté povrchy bez bakterií a virů
Náš dezinfekční proces zabíjí až 99% běžných bakterií a virů.

Čisté pracovní prostředí

Zajistěte svým zaměstnancům čisté pracovní prostředí. Uklizené pracoviště je polovinou úspěchu. Nejen, že čisté pracovní prostředí působí na první pohled atraktivněji, ale navíc zvyšuje pracovní morálku. Zaměstnanci v uklizeném a čistém prostředí odvádí lepší výkony, což se promítne na celkové produktivitě práce. Zajištěním pravidelných úklidů kanceláří navíc zanecháte dobrý dojem i u svých klientů či návštěv.