Strojové čištění garáží

Naše společnost se zabývá čištěním garážových stání již řadu let. Máme nejen dlouholeté zkušenosti, ale navíc jsme vybaveni profesionálními úklidovými stroji, které jsou určeny právě pro tento druh úklidu. Strojové čištění garáží a podlah v halách s hladkým povrchem doporučujeme provádět alespoň 4x do roka. Zvýšenou pozornost je zapotřebí věnovat podlaze v zimním období, kdy dochází k vysokému nánosu vody, soli, písku, štěrku a různých olejů, jenž podlahu mnohonásobně znečišťují a následně poškozují.

Strojové čištění garáží

Průběh strojového čištění

Strojové čištění garáží probíhá ve třech hlavních fázích za použití profesionálních úklidových strojů. V první fázi je zapotřebí povrch podlahy namočit a následně pečlivě přejíždět speciální stěrkou. Ve druhé fázi teprve dochází k samotnému čištění garáží s pomocí úklidového stroje. V poslední fázi dochází tímto úklidovým strojem k leštění podlahy. Stroje jsou určeny nejen pro čištění garážových stání, ale i podlah v halách či skladech.

Pravidelné čištění garáží

Pravidelné čištění garáží při nízkém zatížení provádíme zpravidla jednou za tři měsíce. V zimním období však doporučujeme provádět úklid garáží minimálně jednou za měsíc, a to kvůli velkému množství štěrku, chemického posypu a soli, které povrchu podlahy nepřispívá a navíc zkracuje její životnost. V důsledku vydatného sněžení stéká z auta špinavá voda z rozmrzlého ledu a sněhu, která navíc zvlhčuje prostory, čímž napomáhá k migraci cizích látek do povrchu podlahy. Strojové čištění garáží provádíme u betonových podlah, litých pryskyřičných, elastický, polyuretanových a jiných nátěrových hmot.

Výhody strojového čištění garáží

Odstranění zašlých nečistot
S pomocí speciálních čistících strojů lze odstranit nejen olejové skvrny z garážové plochy.
Práce non-stop
Pravidelné úklidy provádíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme časově flexibilní, proto můžeme úklid realizovat v jakémkoliv termínu.
Technologie a postupy
Máme nejen dlouholeté zkušenosti a dovednosti v renovaci a ošetřování garážových podlah.
Pojištění
Jsme pojištěni proti způsobení škody třetím subjektům.

Jednorázové čištění garáží

Jednorázové čištění podlahy v garáži zahrnuje strojové čištění povrchu mycím strojem, penetraci/impregnaci povrchu, vysátí celého interiéru výkonným průmyslovým vysavačem, otření hydrantů, vypínačů, armatur a krytu vedení. V neposlední řadě také mytí garážových vrat včetně případného ošetření. Neváhejte nás kontaktovat a v případě zájmu si dohodnout jednorázové čištění garáží. Tuto službu realizujeme např. v akutních případech zatopení nebo zvýšení spodních vod. V případě havarijních stavů provedeme odčerpání vody po zatopení, vše důkladně očistíme a vydesinfikujeme po havárii odpadu/kanalizace nebo podlahu odmastíme a očistíme po větším množství vyteklého motorového oleje.