Úklid domácností

Domov je místem, kam si chodíte nejen odpočinout, ale i trávit čas se svou rodinou a přáteli. Tím spíše by měla Vaše domácnost zářit čistotou a svěžestí. To, v jakém prostředí se pohybujete, odráží Vaši osobnost. Nabízíme služby v oblasti úklidu domácností (domů i bytů). Zaměstnáváme kvalitně proškolený personál, který odvádí svou práci v nejvyšší kvalitě. Při práci používají naši zaměstnanci kvalitní čistící prostředky a náčiní (např. stěrky na okna, mopy, smetáky, kbelíky, kartáče, mikroutěrky, houbičky, apod.). Pro potřeby generálního nebo jednorázového úklidu jsme vybaveni moderními stroji, kterými lze provést suché i mokré čištění Vašich koberců a čalounění, včetně čistění matrací.

Úklid bytů a domů

Prováděné typy úklidu

Standardní úklid domácnosti zahrnuje úklid bytů, rodinných domů, rekreačních budov (chat a chalup), dále úklid garáží a všech bytových prostor včetně technického zázemí. Provádíme mytí oken i údržbu a mytí vnitřních a venkovních bazénů. V domácnosti se můžeme zaměřit i na praní, žehlení nebo vytahování nádobí z myčky. Kromě pravidelných úklidů realizujeme i jednorázové úklidy domácností. Je-li zapotřebí provést předvánoční úklid nebo mimořádný úklid spojený s havárií, neváhejte nás kontaktovat.

Jednorázový úklid domácnosti

Naše úklidová firma se zabývá úklidy domácností všech typů. Ať už potřebujete uklidit byt či dům po kolaudaci, malířských či jiných řemeslných pracích, nebo před ohlášenou návštěvou, můžete se na nás spolehnout. Vaši domácnost uklidíme v krátkém čase k Vaší maximální spokojenosti. Vše závisí na dohodě a preferencích klientů. Standardně provádíme v rámci jednorázového úklidu domácnosti vysávání a vytírání vnitřních prostor, stírání usazeného prachu, zametání a úklid před vchodem do objektu, mytí oken a vstupních dveří. Jednorázové úklidy domácností jsou realizovány skupinou našich zaměstnanců (obvykle 2-4 pracovníci).

Výhody využití našich služeb

Práce NON-STOP
Abychom Vás nerušili při běžném domácím režimu, lze úklidové práce dohodnout v denních i večerních hodinách.
Proškolený personál
Všichni naši zaměstnanci jsou bezúhonní a důkladně proškoleni včetně BOZP.
Ekologické čistící prostředky
Naši zaměstnanci jsou vybaveni kvalitními čistícími prostředky různých značek, které používají pro různé stupně znečištění.
Pojištění společnosti
Naše úklidová firma je pojištěna pro případ nečekaných událostí spojených s úklidem domácnosti.

Pravidelný úklid domácnosti

Pravidelný úklid domácnosti realizujeme 2-4x měsíčně dle přání našich klientů. Odborně vyškolená hospodyně se k Vám dostaví ve stanovený termín. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně s maximální diskrétností. Pravidelný úklid domácnosti zahrnuje vysávání podlahových krytin a jejich vytírání, vysávání koberců, stírání usazeného prachu z nábytku a okenních parapetů, mytí sociálního zařízení (koupelna, toaleta), vynášení odpadkových košů, zametání a úklid u vstupních dveří. Dále nabízíme služby v oblasti praní a žehlení prádla, praní záclon, praní a žehlení závěsů.