Generální úklidy

Generální úklidy nabízíme vlastníkům bytů, rodinných domů, majitelům firem a kanceláří. Veškeré služby spojené s generálními úklidy realizujeme i v průmyslových prostorách. Jsme připraveni vyhovět požadavkům našich klientů. Neváhejte nás tedy kontaktovat a individuálně se domluvit na rozsahu poskytovaných služeb. Naši zaměstnanci jsou vybaveni veškerým náčiním, čistícími prostředky včetně ochranných pomůcek. Díky dodržování stanovených postupů, modernímu vybavení a šetrným čističům je odvedená práce na nejvyšší odvedené úrovni. Důkazem jsou řady klientů, kteří se k nám rádi vracejí a naše služby opětovně sjednávají.

Generální úklidy

Jednorázový generální úklid

Námi poskytovaná služba generálního úklidu zahrnuje celkový úklid Vašeho bytu, rodinného domu, kanceláře nebo průmyslových prostor. Realizujeme jednorázové úklidy po řemeslnících (např. po výměně oken, stěhování, malování, rekonstrukci), dále provádíme úklid novostaveb po kolaudaci, čištění koberců, sedaček, matrací a čalouněného nábytku. V případě nečekané havárie se rovněž můžete obrátit na naši úklidovou společnost, která veškeré úklidové služby vyřeší za Vás.

Služby poskytované v rámci generálního úklidu

Naši zaměstnanci dle požadavku provedou mytí oken včetně rámů, žaluzií a parapetů, odstranění pavučin ze stropů nebo omyjí všechna osvětlovací tělesa včetně vypínačů. Generální úklid zahrnuje také vysávání a čištění koberců, židlí, sedacích souprav či matrací.  Dále v rámci generálního úklidu provedeme setření prachu z nábytku včetně jeho ošetření, mytí radiátorů, vysávání a vytírání podlahy, mytí vnitřních i vchodových dveří, leštění veškerých zrcadel či stírání prachu z obrazů.

Výhody generálních úklidů

Více času pro sebe a rodin
Díky našim službám nebudete muset trávit drahocenný čas s mopem nebo hadrem v ruce.
Pojištění úklidu
Za své zaměstnance ručíme, o své osobní věci a cennosti se nemusíte bát. Pro případ nenadálé události spojené s úklidem jsme pojištěni.
Rychle, ale kvalitně
Naši zaměstnanci jsou spolehliví a svou práci odvádí k maximální spokojenosti klientů. Bez zbytečných průtahů uklidí Vaši domácnost rychle a kvalitně.
Praxe v oboru
Na trhu v oblasti úklidů působíme již řadu let. Své zaměstnance důkladně vybíráme a pravidelně školíme.

Generální úklid K+K

Generální úklid kuchyně a koupelny je stále častěji vyžadováno od klientů v předvánočním období. V konkrétní den a čas se dostaví naše hospodyně, která kompletně odmastí celou Vaši kuchyň. Provede nejen úklid povrchové části kuchyňské linky, ale na přání klienta také omytí vnitřních částí linky. Nejen kuchyň, ale i koupelna si zaslouží alespoň jednou do roka generální úklid. Proto V rámci úklidu sociálního zařízení provádíme mytí a desinfekci sanitárních zařízení. Obklady a spáry vyčistíme paročističem. Tímto přístrojem lze důkladně vyčistit i dlažbu v koupelně nebo na toaletě.