Sousedské vztahy jsou různé, vždyť některé domácnosti mají spory i kvůli relativním maličkostem. Neshody mezi sousedy často vznikají i kvůli dohadům, kdo má službu na úklid. Vy snažíte, aby se všechno lesklo čistotou a jiní tento úkol vysloveně zanedbávají? Delegujte uklízení na specializovanou firmu a budete mít po starostech! Stačí se domluvit v rámci vašeho SVJ nebo družstva. Pravidelnost, profesionalita a také kvalita, kterou poznáte už na první pohled. Výhodou je, že budete mít čas i na své koníčky a nestanete se otroky koštěte a mopu.

Atom úklid

Sporům mezi sousedy lze předcházet

Chcete mít v domě klidnou atmosféru? Nechte úklid na někom jiném, kdo si s ním elegantně poradí. Dohady nad tím, že byly vstupní prostory do domu nedostatečně vytřeny, už nemusíte nikdy zažívat znovu. Stačí, když víte, na koho se obrátit! Bohaté zkušenosti, profesionální práce a rychlá dohoda, můžete si takto zajistit pravidelný úklid i na celé roky dopředu. Kvalitně vytřená podlaha nebo zametený chodník před vchodem, to jsou položky, o které se už nemusíte starat. Konflikty rozhodně nejsou nutné, čisté a útulné prostředí je předpokladem ke spokojenosti všech obyvatel vašeho domu. Kromě úklidu a čištění společných prostor na pravidelné (obvykle týdenní) bázi si lze objednat také generální úklid, který se hodí například v období před vánočními svátky. A co patří do běžných služeb?

  • Schodiště je základ, musí se zamést a vytřít. Zvláště v zimním období je nutná pečlivá údržba.
  • Vchodové dveře si zaslouží pozornost. Dezinfekce klik a jejich okolí, pečlivý úklid v okolí dveří.
  • Výtah. Ano, pečlivě vyčistit a vytřít, protože jím jezdíte každý den společně se svými sousedy.
  • Zábradlí bez prachu, odklízení sněhové nadílky, čištění zvonků nebo vypínačů? Samozřejmost.

Nezávazná poptávka je připravena

Balíček služeb si můžete upravit podle svých preferencí, stačí odeslat nezávaznou poptávku a všechno ostatní je věcí dohody. Půjde to i bez starostí, pravidelné týdenní uklízení můžete klidně pustit z hlavy. Bytová družstva nebo SVJ, ale také různé veřejné budovy, paneláky, vestibuly a další prostory, které si žádají pravidelnou údržbu, poptávka může být skutečně rozmanitá. Práci provádí zaměstnanci se zkušenostmi, kteří odvedou domluvenou práci rychle a kvalitně. Nabídka přesně na míru je vždy samozřejmost, neboť dokonalost se skrývá v detailu. A když se vše krásně leskne, cítí se každý obyvatel domu příjemně. To je jasná rovnice, že? Můžete napsat nebo zavolat, to je už na vás!

Pečlivá práce mluví za všechno

Úklid sušárny nebo kočárkárny, omytí zábradlí a poštovních schránek, vyčištění rohožek u vchodových dveří, to vše jsou úkony, které lze zahrnout do úklidu a čištění společných prostor. Balkonové dveře či okna, světla, to vše si zaslouží patřičnou pozornost. Cena je vždy sjednávána individuálně a záleží především na frekvenci úklidu, počtu pater nebo detailních požadavcích klientů. Platí, že nic není nemožné a stačí se domluvit! Počítá se i se silnějším znečištěním. Pokud vás nebaví úklid společných prostor, který musíte provádět v pravidelných intervalech, stačí se ozvat a najdeme řešení.

Řešení je vždy připraveno

Máte ve svém domě seniory, pro něž je podobný úklid už komplikací? Dohodněte se na spolupráci s námi a vyřešte tento ožehavý problém elegantním způsobem. Každý týden komplexní úklid, důraz na pravidelnost a už žádné dokupování kbelíků, mopů a čistících prostředků. Všechno je totiž už zahrnuto v ceně našich služeb!